Świat
06 października 2021

Justin Bieber inwestuje w konopie. Produkty już dostępne!

Obrazek wyróżniający

Kanadyjski piosenkarz Justin Bieber postanowił zainteresować się biznesem konopnym. Wspólnie z firmą Palms wypuścił pre-rollsy. Gdzie można je dostać?

Wokalista w konopnym biznesie

Justin Bieber to światowej sławy wokalista muzyki pop. Jego hity „Baby” oraz „Sorry” podbijały wszystkie listy przebojów.

Tym razem Kanadyjczyk postanowił zainwestować w marihuanę i wspólnie z firmą Palms z Los Angeles wypuścił gotowe jointy „Peaches”. Nazwa tego produktu nawiązuje do najnowszego hitu artysty, który na YouTube ma już 394 miliony wyświetleń.

Justin Bieber

Pre-rollsy dostępne są w czterech stanach USA: Kaliforni, Nevadazie, Massachusetts i na Florydzie. Za paczkę zawierającą siedem jointów trzeba zapłacić około 32$.

Justin Bieber to nie pierwsza osoba z show-biznesu, która postanowiła zainwestować swoj kapitał w marihuanę. Niedawno pisaliśmy o tym, że Ice Cube wypuścił swoją odmianę o nazwie “Friday Kush”. W konopny biznes wszedł również Snoop Dog i aktorka Whoopi Goldberg.

W USA powstaje coraz więcej przedsiębiorstw konopnych. Niedawno stan Nowy Jork zalegalizował rekreacyjną marihuanę. Amerykanie cały czas czekają na federalną legalizację zioła. To pozwoli jeszcze bardziej rozkręcić ten rynek. Przedsiębiorcy będę mogli swobodnie zaciągać pożyczki i rozwijać swój biznes.

Legalizacja marihuany w USA przynosi gigantyczne zyski. Bogaci się rząd i przedsiębiorcy. Oprócz wpływów z podatków, utworzone zostały nowe, legalne miejsca pracy. Kiedy nasz rząd zrozumie, że legalizacja jest potrzebna?


Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl
Kontakt: mikolaj@rollmops.pl

Więcej z: Świat

Marihuana i konopie w Czechach [WIDEO]

Niemcy będą produkować haszysz w Afganistanie

Jadalne bilety z olejem konopnym w berlińskim metrze!

Oficjalnie: Malta w tym tygodniu zalegalizuje marihuanę

Marihuana będzie legalna w Niemczech!

Malta zezwala na uprawę i posiadanie marihuany oraz otwarcie klubów konopnych

5 europejskich krajów, w których swobodnie zapalisz zioło

Mary Jane Berlin 2021 – już w ten weekend

Reklama