Świat
22 października 2021

Mary Jane Berlin 2021 – już w ten weekend

Obrazek wyróżniający

Już dziś rozpoczynają się jedne z największych targów konopnych w Europie – Mary Jane Berlin. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Mary Jane Berlin 2021

Na całe szczęście sytuacja epidemiologiczna jest dość stabilna i dzięki temu już dzisiaj rozpoczną się targi Mary Jane Berlin 2021. To jedne z największych targów konopnych, które regularnie odbywają się w stolicy Niemiec od 2016 roku.

Już dzisiaj na odwiedzających targi czeka ponad 300 wystawców. Event odbędzie się w berlińskiej hali Mercedes-Benz Arena. Organizatorzy przygotowali ponad 13 tyś. m.kw. powierzchni, na której wystawcy zaprezentują ponad 30 tyś. produktów.

Mary Jane

WeedWeek z akredytacją

Wśród kilku tysięcy rozdanych akredytacji rozdanych na te targi, znalazło się również miejsce dla naszej redakcji. Cały dzisiejszy dzień spędzimy w Berlinie. Postaram się na bieżąco relacjonować targi na moim instagramowy profilu @mikolajzkonopi a najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu pojawi się dłuższa relacja tekstowa z tego eventu, tak jak to było w przypadku targów Kanaba Fest.

Berlińskie targi będziecie mogli odwiedzić przez cały weekend. Są to jedne z najlepszych targów w tej części Europy więc naprawdę warto. Do zobaczenia na miejscu!

Więcej z: Świat

Marihuana będzie legalna w Niemczech!

Malta zezwala na uprawę i posiadanie marihuany oraz otwarcie klubów konopnych

5 europejskich krajów, w których swobodnie zapalisz zioło

Mary Jane Berlin 2021 – już w ten weekend

Justin Bieber inwestuje w konopie. Produkty już dostępne!

Missouri przekazuje weteranom prawie 7 mln dolarów zarobionych z konopi

W Szwajcarii ruszy pilotażowy program legalizacji marihuany

Kobiety z Generacji Z są najszybciej rosnącą grupą użytkowników konopi!