fbpx
AKTUALNOŚCI
8 września 2022

Przyszłość branży cannabis i nowoczesnych technologii – fakty, o których musisz wiedzieć

dkryj najważniejsze fakty, o których musisz wiedzieć! Co czeka nas w nadchodzących latach i jak wpłynie to na przemysł konopi? Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się więcej! Kliknij i bądź gotów na rewolucję w świecie cannabisu!

Czy wiesz co może łączyć cannabis i nowoczesne technologie blockchain? Mimo że wbrew pozorom to dwie zupełnie różne dziedziny, mogą się nawzajem doskonale uzupełniać dając ich inwestorom wiele profitów. Ciągle napędzający się rynek sprawia, że na przestrzeni kilkudziesięciu lat szacuje się ogromny wzrost wartości zarówno kryptowalut, jak i konopi, dlatego sprawdź najważniejsze informacje i dowiedz się, co możesz zyskać inwestując w poszczególne branże.

Współczesny rynek konopny – co warto wiedzieć?

Obecnie w wielu dziedzinach zaobserwować można prawdziwe boom na produkty wykorzystujące wszechstronne działanie legalnej odmiany konopi siewnych. Kosmetologia, suplementy diety, zdrowa żywność, a nawet materiały produkcyjne coraz częściej pojawiają się z wyraźnie zaznaczonym brandem konopnym. Dzieje się tak ponieważ przede wszystkim substancje pozyskiwane z konopi siewnej mają wiele prozdrowotnych właściwości, które zostały docenione przez szereg konsumentów. Wśród nich można wyróżnić działanie przeciwzapalne, wyciszające, łagodzące ból, a nawet przeciwwymiotne.

Dlaczego w dzisiejszych czasach konopie to wciąż nowość? Konopie siewne z powodzeniem uprawiane były już od wieków na terenach Europy. Późniejsze zmiany nieco osłabiły ten trend aż do czasu, gdy zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wszyscy rolnicy zajmujący się ich plantacją mieli otrzymywać dopłaty pozwalające na rozwój gospodarki.

Zgodnie z raportami analizującymi rynek branży konopnej widocznie zarysowany jest wzrost ich wartości, który na przestrzeni lat może pomnożyć się z kwoty 318 mld USD nawet o 400%. Wpływ na to ma nie tylko coraz szersze zastosowanie cannabis, który wychodzi poza schemat żywności i urody wkraczając również do przemysłu w postaci ekobetonu. Podsumowując, kluczowym aspektem napędzającym hossę na zielone jest przede wszystkim możliwość holistycznego wykorzystywania tego surowca praktycznie w każdej branży.

Nowoczesne technologie – co musisz wiedzieć o kryptowalutach?

Nowoczesne technologie to przyszłość, obok której nie możesz przejść obojętnie. Wirtualna waluta to trend, który małymi krokami zmienia świat, dlatego inwestycja w poszczególne z nich może przynieść ci kolosalne zyski. Istotnym jednak jest wiedzieć, kiedy i jak to zrobić.

Wybuch wojny w Ukrainie, pędząca inflacja i zmiany gospodarcze sprawiły, że kursy poszczególnych walut zaczęły masowo spadać. Główną tego przyczyną było gwałtowne wycofywanie swoich aktywów przez poszczególnych inwestorów. Czy oznacza to, że Bitcoin, czy Solana już się nie odbiją? Szybkie wzrosty i spadki na rynku krypto są codziennością, jednak zgodnie z prognozami wartość kryptowalut będzie wzrastać nawet kilkukrotnie, przy czym należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ szacowany wzrost jest długofalowym działaniem.

Dziś mówi się, że o wysoce optymistycznych założeniach, które szacują stawkę na poziomie 3000 USTD w ciągu najbliższych kilkunastu lat. Istotne jest, że aby zacząć i osiągnąć miarodajne rezultaty Twoja inwestycja powinna opiewać na znacznie więcej niż skromne 50$. Oczywiście kursy mogą układać się różnie i notować nagłe wzrosty, dlatego zachowanie ostrożności to podstawa, o którą nieco łatwiej przy wyższych stawkach inwestycyjnych.

Jak to w burzliwej branży crypto, oczywiście musimy mocno zaznaczyć, żebyście pamiętali o tzw. DYOR (do your own research) i o tym, że nie jest to porada inwestycyjna.

Kryptowaluty i branża cannabis – jak to się łączy?

Szukając nowych rozwiązań pozwalających na połączenie czekających na inwestycję branż, powstał projekt Cannumi stawiający na przełamanie wszelkich stereotypów i tworzenie przyjaznego środowiska skupiającego w sobie konopie i technologię blockchain.

Rozwój i promocja to słowo klucz, które ma za zadanie nie tylko ograniczyć cenzurę, ale także zwiększyć dostępność informacyjną oraz inwestycyjną. Stawiając sobie liczne cele, aktualnym zadaniem platformy jest wprowadzenie na rynek krypto swojego tokena. CANMI skorelowany będzie z poszczególnymi sektorami skupiającymi społeczność platformy, tak by uzyskiwać, jak najwyższą wartość.

Wygraj $100 i spotkaj się z twórcami Cannumi

Dotychczas token projektu zarezerwowany był dla inwestorów zaproszonych do udziału w fazie tzw. private sale sale, ale dziś po raz pierwszy Twórcy projektu umożliwili zdobycie swojej kryptowaluty osobom spoza grupy inwestorskiej.

W konkursie można wygrać tokeny CANMI o wartości $100 Zabawa polega na wytypowaniu wartości 1ETH w przeliczeniu na dolary jaka wypadnie 16 września o godzinie 12:00 i można wziąć w niej udział odwiedzając Discoird Cannumi.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o projekcie, będziecie mieli szansę spotkać się z Twórcami projektu, którzy wystąpią na odbywającym się w ten piątek CryptoVerse Expo w Warszawie.


Mikołaj Rusin

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl Kontakt: [email protected]

Udostępnij ten artykuł:

WEEKLY NEWSLETTER

Dziękujemy za zapis do newslettera.
Błąd. Spróbuj ponownie.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AKTUALNOŚCI Legalizacja marihuany w Niemczech: Politycy zwiększają limity! Niemieccy politycy osiągnęli porozumienie w sprawie legalizacji marihuany. Przeczytaj więcej na ten temat. Mikołaj Rusin28 listopada 2023
AKTUALNOŚCI Coraz więcej Japończyków używa konopi indyjskich Marihuana w Japonii - prawo, wzrost popularności i głos przeciwników. Przeczytaj więcej na ten temat. Mikołaj Rusin27 listopada 2023
AKTUALNOŚCI Marihuana a trądzik Medyczna marihuana może pomóc w łagodzeniu stanów zapalnych skóry i zmniejszeniu nasilenia trądziku. Reguluje układ endokannabinoidowy admin25 listopada 2023
AKTUALNOŚCI Black Weekend w sklepie Growbox. Złap promocję na sprzęt do uprawy! W sklepie Growbox kupicie teraz nawozy, lampy i całe zestawy do uprawy taniej. Mikołaj Rusin24 listopada 2023
AKTUALNOŚCI W Barcelonie powstał pierwszy klub konopny marki Doja Exclusive Oficjalnie otworzył się klub konopny Doja Exclusive w Barcelonie. Przeczytaj więcej na ten temat. Mikołaj Rusin24 listopada 2023
AKTUALNOŚCI Marihuana medyczna, a artretyzm Dla osób cierpiących na tę dolegliwość codzienne funkcjonowanie może być wyzwaniem. Coraz częściej mówi się o alternatywnych metodach łagodzenia objawów, takich jak medyczna marihuana. admin21 listopada 2023
AKTUALNOŚCI Znany wykonawca muzyki K-POP oskarżony o zażywaniem narkotyków Jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki K-POP został oskarżony o zażywanie narkotyków. Przeczytaj więcej. Mikołaj Rusin21 listopada 2023
AKTUALNOŚCI Snoop Dogg rzuca palenie i... reklamuje bezdymne paleniska Snoop Dogg wziął udział w reklamie bezdymnych palenisk. Czy tak wygląda jego rzucanie palenia? Mikołaj Rusin20 listopada 2023