fbpx
AKTUALNOŚCI
12 lutego 2024

Razem z Mascotte sprawdź jak skręcić jointa

Sprawdź jak skręcić jointa. Dowiesz się tego od specjalisty z firmy Mascotte.
bletki mascotte

Nie jesteś specjalistą w zwijaniu jointów, ale jednak masz w sobie ambicję i ochotę, żeby zrobić perfekcyjnego skręta? Doskonale trafiłeś. W drugiej części naszego przewodnika w prostych krokach pokażemy Ci jak to osiągnąć.

Jak skręcić jointa?

Skręcanie nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Przy odrobinie praktyki wkrótce będziesz skręcać idealne jointy i odnajdziesz swój styl! Przygotuj się do zwijania, a my pomożemy Ci wznieść twoją technikę skręcania jointów na zupełnie inny level!

Krok 1

Wyjmij długą bibułkę z książeczki, umieść ją przed sobą w poprzek w taki sposób, by pasek kleju był zwrócony do góry, a następnie umieść filtr na jednym z jej końców. Jeśli używasz aktywnego filtra Active Mascotte, nie ma złej strony, ponieważ na obu końcach znajdują się ceramiczne nakładki z siedmioma otworami każda.

Krok 2

Robiąc skręty, często dodaje się do nich tytoń lub różnego rodzaju mieszanki ziołowe. Należy rozprowadzić pożądaną ilość tytoniu lub ziół luźno i równomiernie w jednej, wyśrodkowanej linii zaczynając od filtra. Takie mieszanki nazywamy spliffem. Podczas zwijania jointa klasycznym podejściem jest stworzenie stożkowego kształtu, z mniejszą ilością dodatkowego wkładu w miejscu filtra i większą na końcu. Nie krępuj się eksperymentować – najważniejszy jest indywidualizm!
Niektórzy wolą też skręcić jointa bez tytoniu i palić go w czystej postaci.

Krok 3

Jeśli rozdrobniłeś wcześniej konopie czas, by równomiernie rozprowadzić je na tytoniu lub mieszance ziół (jeśli z nich korzystasz). Postaraj się dodać odpowiednią  ilość, nie za dużo, nie za mało – musisz znaleźć idealną równowagę! Ważne, aby wiedzieć: w przypadku, kiedy nie masz doświadczenia lub wybrałeś odmianę, której nie znasz, mniej znaczy więcej. Pamiętaj też, że nikotyna zawarta w tytoniu działa pobudzająco, podnosząc tętno i ciśnienie krwi. Konopie z nieznanych źródeł często zawierają niewiadomy poziom THC. Podchodź więc do tego spokojnie i bez pośpiechu!

brązowe bletki mascotte

Krok 4

Teraz nadszedł czas na najbardziej wymagający moment skręcania – nadanie jointowi kształtu. Weź wypełnioną bibułkę w obie ręce i użyj kciuka oraz palca wskazującego, aby ukształtować wsad. Kręć papier tam i z powrotem, aby równomiernie wszystko rozprowadzić. Filtr lub tip pomaga w poprawnym zwijaniu bibułki. To kluczowy krok w skręcaniu. Jeśli wolisz kształt cylindryczny, użyj odpowiedniego filtra, aby nadać jointowi klasyczny kształt stożka. Delikatnie ściśnij konopie, ale nie za mocno, by zapewnić optymalny przepływ powietrza – równomierna gęstość to klucz!

Krok 5

Teraz gdy wypełnienie jest uformowane w bibułce, zaczyna się kolejny etap skręcania jointa. Zawijaj nieklejącą się stronę bibułki wokół wypełnienia, wykonując ruchy skręcające. Jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie, teraz powinna być widoczna tylko część bibułki z paskiem naturalnego kleju.

Krok 6

Wystarczy polizać? Bez pośpiechu. Guma arabska wykorzystywana w bibułkach Mascotte pochodzi z żywicy akacjowej. Zazwyczaj potrzeba chwili, zanim klej zwiąże bibułkę z pełną mocą. Nie  bądź więc niecierpliwy. By joint nadawał się do palenia, musi stanowić harmonijną całość. To bardzo ważne.

Po zakończeniu zwijania możesz zgrabnie zwinąć otwarty koniec jointa. Zapobiegnie to wysypywaniu się konopi otwartą stroną.

A teraz sprawdź ostatni raz, czy twój joint jest dobrze zrolowany i zaklejony. Czy wszystko jest na swoim miejscu? Jeśli tak, zapal zwinięty koniec i przeżyj ten moment, na który tak starannie pracowałeś!

Praktyka czyni mistrza – również w skręcaniu jointów!

Razem z Mascotte zobaczyłeś, jak skręcić jointa, ale zawsze pamiętaj: jeśli chodzi o skręcanie jointów, praktyka czyni mistrza. Pierwszy raz może być nieco trudny, ale nie zniechęcaj się. Każdy zaczynał od małych kroków, a im więcej skręcasz jointów, tym lepiej będzie ci szło.

Bądź odważny i próbuj różnych metod skręcania jointów. Niektórzy wolą bardziej zwarte skręty, inni luźniejsze. Znajdź styl, który najlepiej ci odpowiada. Być może konkretna technika lub sztuczka sprawią, że skręcanie jointów będzie dla ciebie łatwiejsze. Doskonaląc swoje umiejętności, z pewnością znajdziesz właściwą równowagę dla swoich konopi, bibułek i wszystkiego, co z tym związane!

Jeżeli szukasz wyjątkowych bletek to sprawdź Mascotte Slim Size Pink Magnetic. Cienkie bibułki sprawiają, że joint szybciej samoistnie gaśnie, kiedy nie jest palony, co zapobiega marnowaniu wypełnienia i pozwala cieszyć się paleniem dokładnie tak długo, jak chcesz – jest to korzystne zarówno dla ciebie, jak i twojego portfela.

WEEKLY NEWSLETTER

Dziękujemy za zapis do newslettera.
Błąd. Spróbuj ponownie.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AKTUALNOŚCI Działanie kosmetyków konopnych na łuszczycę i AZS Dowiedz się, jak składniki takie jak CBD i THC w składzie kosmetyków wpływają na skórę, gdzie kupić produkty konopne i co mówią badania. admin14 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI Strefy konopne na największych festiwalach w Polsce! Na największych polskich festiwalach muzycznych pojawią się strefy konopne. Przeczytaj więcej na ten temat! Mikołaj Rusin14 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI USA: Legalizacja marihuany w stanie Oregon zmniejszyła liczbę recept na opioidy Naukowcy w stanie Oregon USA przyjrzeli się wskaźnikom przepisywania recept na opioidy i śmiertelności w związku z zażywaniem tych leków Justyna Walentynowicz13 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI Gdzie kupić kosmetyki konopne ? Odkryj zalety i właściwości, jakie posiadają kosmetyki konopne oraz dowiedz się, gdzie znaleźć sprawdzone produkty. Kluczowe składniki odżywcze admin12 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI Rząd Tajlandii chce zakazać konopi indyjskich od przyszłego roku Ministerstwo Zdrowia Tajlandii zapowiada zakaz używania konopi indyjskich do rekreacyjnego użytku od 2025 roku. Justyna Walentynowicz12 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI Mascotte Midnight: Sprawdź gdzie znajdziesz limitowane produkty Mascotte! Mascotte Midnight to limitowana edycja bletek i akcesoriów konopnych. Sprawdź gdzie będzie można zdobyć produkty z tej serii! Mikołaj Rusin12 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI Jakie odmiany konopi najbardziej lubią mieszkańcy USA? Poznaliśmy ich preferencje Jakiego działania i jakich aromatów pożądają mieszkańcy USA w odmianach konopi? Przeczytaj więcej na ten temat Justyna Walentynowicz12 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI Marihuana to najczęściej spożywana substancja psychoaktywna w Europie Konopie indyjskie są najczęściej spożywaną substancją psychoaktywną w Europie. Przeczytaj więcej na ten temat Justyna Walentynowicz12 czerwca 2024