fbpx
GROW
22 września 2023

Growbox: Produkty do uprawy, którymi musisz się zainteresować | Wrzesień 2023

Razem ze specjalistami ze sklepu Growbox, przygotowaliśmy najlepsze produkty do uprawy, na wrzesień 2023 roku. Sprawdź więcej informacji na ten temat.
growbox - produkty do uprawy

Sklep Growbox oferuje całą gamę produktów do uprawy. Sprawdź te, którymi musisz się zainteresować we wrześniu 2023.

Co możesz kupić w sklepie Growbox?

Growbox to sklep, który powstał w 2005 roku. Jego historia zaczęła się niczym historie znanych kalifornijskich przedsiębiorstw, bowiem pierwsza siedziba ekipy Growbox również mieściła się w przydomowym garażu. Ekipa sklepu Growbox w 2007 roku otworzyła pierwszy sklep internetowy, w którym sprzedawali pierwsze boxy uprawowe marki HomeBox. Już wtedy nastąpił pierwszy peak popularności ich marki. W związku z tym postanowili rozbudować swój asortyment, by trafić do jeszcze większej liczby klientów.

Kolejnym ważnym momentem w rozwoju firmy było otwarcie sklepów stacjonarnych – w Białej i we Wrocławiu. Przez następne lata Growbox współpracował z takimi markami jak: Nutriculture, Adiust-A-Wing, Advanced Nutrients, Advanced-Star, Air-Pot, Alien Hydroponics, Aptus, Atami, Autogrow, AutoPot, Bio Bizz, Bio Nova, Bio Tabs, Bluelab, Can Fan, Can Filters, Canna, Dutch Pro, Easy Grow, Easy Plug, Gardena, Greeen House Feeding, Grodan, GrowMaxWater, Gsystem,Hesi, Lumatek, Metrop, NanoLux, No Mercy, Plagron, Prima Clima, Secret Jardin, Smart CO2 Bag, SpectroLight, SuperPro, TempoBox, TrollMaster, Ugro Coco.

namiot do uprawy, który kupisz w sklepie growbox
Namiot do uprawy Secret Jardin, który kupisz w sklepie Growbox

Produkty do grow na wrzesień 2023

W związku z tym, że od kilku miesięcy współpracujemy ze sklepem Growbox, to przygotowaliśmy najlepsze produkty do grow, którymi powinniście zainteresować się we wrześniu 2023 roku.

  1. Growboxy i oświetlenie marki Secret Jardin – to produkty renomowanego francuskiego producenta, który specjalizujący się w tworzeniu oraz dystrybucji zaawansowanych systemów uprawowych dla roślin. Ich produkty są dostępne w ponad 100 krajach, co czyni ich jednym z liderów w branży. Firma powstała w 2006 roku, gdy założyciele postanowili stworzyć innowacyjny system uprawowy, który pozwoliłby hodowcom na bezpieczne i kontrolowane uprawy roślin, niezależnie od warunków atmosferycznych.
  2. Wentylatory Goodlink – firma Goodlink również powstała w okolicach 2006 roku. Zajmują się produkcją akcesoriów do uprawy. My przede wszystkim polecamy ich wentylatory, które zapewnią odpowiedni przepływ powietrza w waszych namiotach.
  3. Nawozy – w sklepie Growbox znajdziecie nawozy takich producentów jak: Metrop, Shogun, Powder Feeding , Emerald Harvest, Mills, Dutch Pro. Jeżeli szukacie pożywienia dla swoich roślinek, to koniecznie sprawdźcie ich ofertę.
  4. Ziemia Mills – Firma Mills specjalizuje się w tworzeniu nawozów i podłoża dla profesjonalnych i amatorskich hodowców, którzy uprawiają rośliny w kontrolowanych warunkach. Pochodzące z Holandii przedsiębiorstwo od dawna dostarcza różnorodne produkty, łącznie z nawozami dedykowanymi do upraw hydroponicznych oraz organiczne odżywki. Mills kładzie nacisk na jakość swoich produktów, wykorzystując naturalne składniki takie jak ekstrakty roślinne, wyciągi z alg oraz minerały.
  5. Mierniki BLueLab – Bluelab, to nowozelandzki producent który, dostarcza narzędzia pomiarowe najwyższej jakości dla rolnictwa i przemysłu hydroponicznego. Ich sprzęt znajduje zastosowanie w uprawach wodnych, laboratoriach i branży spożywczej. Bluelab stawia na jakość i innowacyjność, gwarantując niezawodność i precyzję we wszystkich swoich urządzeniach, które spełniają najwyższe standardy.

kod promocyjny do sklepu Growbox

Mamy dla was zniżkę!

Wiemy, że wielu naszych czytelników uwielbia uprawiać roślinki. W związku z tym od początku współpracy ze sklepem Growbox, chcieliśmy zdobyć dla was jakiś kod zniżkowy, który pozwoli wam kupić taniej sprzęt do tego wspaniałego hobby. Udało nam się załatwić dla was 10% zniżki na hasło „PUGLIFE”. Dodatkowo od teraz w każdym miesiącu będziemy publikować listę polecanych produktów, które możecie zakupić w sklepie Growbox. Tak jak w tym artykule, będą to produkty z różnych kategorii – zarówno nawozy, jak i różnego rodzaju inne akcesoria do grow.

Jeżeli szukasz więcej informacji na temat uprawy to sprawdź naszą zakładkę GROW. Znajdziesz dużo wiedzy na temat tego jak podnieść swoje skille.

Mikołaj Rusin

Autor: Mikołaj Rusin

Redaktor portalu weedweek.pl Kontakt: [email protected]

Udostępnij ten artykuł:

WEEKLY NEWSLETTER

Dziękujemy za zapis do newslettera.
Błąd. Spróbuj ponownie.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GROW Hermienie marihuany. Co jest powodem bananów i woreczków ? Hermienie marihuany. Jakie zagrożenia wiążą się z obupłciowymi roślinami oraz jak skutecznie im zapobiegać ? admin21 lutego 2024
GROW Czym wyłożyć ściany growboxa? Materiały i folie odblaskowe Chcesz uzyskać maksymalne plony z Twojego growboxa? Dowiedz się, jak wybrać i zastosować najlepsze materiały i folie odblaskowe ? admin19 lutego 2024
GROW Jak sprawdzić zawartość THC w marihuanie? Jak precyzyjnie ocenić zawartość THC w marihuanie. Odkryj różne metody, od domowych testów po profesjonalne analizy laboratoryjne admin16 lutego 2024
GROW Żółta plamistość liści atakująca konopie. Czym jest ta choroba ? Żółta plamistość liści, to grzybowa choroba konopi, która może stanowić poważne zagrożenie dla Twojej uprawy. admin14 lutego 2024
GROW Faza wegetatywna konopi - Jak pielęgnować rośliny? Faza wegetatywna to kluczowy okres w cyklu życia konopi, który ma bezpośredni wpływ na jej zdrowie, rozwój i ostateczne plony. admin11 lutego 2024
GROW Cienkowarstwowe systemy przepływowe - NFT, co to jest ? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zoptymalizować uprawę konopi indyjskich, aby uzyskać szybszy wzrost i więszze plony? Odpowiedź to NFT admin8 lutego 2024
GROW Klonowanie sadzonek marihuany. Jak wykonać klony krok po kroku? Dowiedz się, jak zacząć klonowanie, jakie są zalety i wady, oraz jak uzyskać najlepsze rezultaty z sadzonek konopi admin6 lutego 2024