fbpx
AKTUALNOŚCI
4 grudnia 2023

Rynek konopny, edukacja, marketing i biznes. Najlepsze instagramowe konta zagranicznych influencerów!

Jakich influencerów branży konopnej warto poznać w social mediach? Promowanie edukacji, konopi, CBD, technologii i marketingu.

Na Instagramie możemy znaleźć wiele treści. Wszyscy kochamy te zdjęcia topów, edukacyjne rolki i filmy z bongami czy płonącymi jointami na tle cudownego krajobrazu. Możemy szczycić się osobami w naszym kraju, które wykonują tak piękną pracę. A jakich zagranicznych influencerów warto poznać i obserwować na Instagramie? Sprawdźcie, sami co na temat konopi można znaleźć w różnych krajach w 2023!

Jakie konta zagraniczne o konopiach warto obserwować na Instagramie

Jeśli jeszcze nie obserwujesz tych cudownych ludzi, dzielących się wiedzą o konopiach w social mediach to po odwiedzeniu ich profili z pewnością zaczniesz!

Jorge Ceravantes IG @jorgeceravantesmj

instagram Jorge Ceravantes

Jorge Cervantes (George Van Patten) to amerykański grower, wydawca i pisarz. Specjalizuje się w wewnętrznej, zewnętrznej i szklarniowej uprawie konopi indyjskich.

Jego książki, artykuły, zdjęcia i instruktażowe płyty DVD demonstrują techniki wysokowydajnej uprawy w szafie, piwnicy, na podwórku czy w ogrodach. Uniwersytety konopi medycznych w USA używają jego książki, Marijuana Horticulture, jako głównego podręcznika, a jego filmów jako pomocy instruktażowych. Cervantes tworzył FAQ wiedzy na temat marihuany (Jorge’s Rx) przez 10 lat i tworzył artykuły w magazynie High Times.

Travis Petersen IG @the_nomadcook

instagramowe konto @the_nomadcook

Użytkownicy marihuany kochają pyszne jedzenie i edibles. Travis na swoim profilu zabierze was w podróż wyjątkowego gastro i gotowania z ziołem. Jego noże są klejące tak jak często używane grindery. Tworzy dania na poziomie najlepszych restauracji i podkreśla je konopnym akcentem. Wyglądają niesamowicie, odwiedźcie jego profil i przekonajcie się sami, że konopna kuchnia to o wiele więcej niż ciasteczka. Olejek CBD i susz konopny znajdzie wiele zastosowań w kuchni.

Rachel Burkons IG @smokesipsavor

profil na instagramie @smokesipsavor

Rachel Burkons to perfekcyjna mama i konopna pani domu. Uwielbia świetne jedzenie, napoje, a także dobrą zabawę. Prowadzi hotel i tym samym łączy konopie z hotelarstwem. Pokazuje jak promować marketing i biznes w branży konopnej. To wszystko scala się w doskonałą całość. Koniecznie sprawdźcie Rachel w mediach społecznościowych.

Dr. Rachel M Knox IG @racheldocknox

profil na instagramie @racheldocknox

Dr. Rachel Knox jest specjalistką medycyny kannabinoidowej i endokannabinologiem klinicznym, która uzyskała stopnie medyczne i biznesowe w Tufts School of Medicine po ukończeniu studiów licencjackich w Duke. Szkoliła się w zakresie holistycznego podejścia, medycyny rodzinnej i integracyjnej, zanim podjęła dodatkowe studia w dziedzinie medycyny funkcjonalnej, kannabinologii i endokannabinologii.

Jeśli pojęcie system endokannabinoidowy bardzo Was ciekawi, a zarazem chcecie jeszcze bardziej doedukować się w kwestiach medycznej marihuany i produktów leczniczych, Pani doktor przekaże Wam dawkę rzetelnej wiedzy.

John H Berfelo IG @john_berfelo_official

instagram @john_berfelo_official

John H Berfelo to niezłomny orędownik, edukator i przedsiębiorca w branży konopi. Działa na rzecz marihuany od ponad kilku dekad. Jego podróż rozpoczęła się nie z wyboru, ale z desperackiej potrzeby skutecznego lekarstwa na ból, którego doświadczył po wypadku zmieniającym życie. Upadek z wysokości złamał go fizycznie, ale marihuana dała mu nowe życie.

Steve DeAngelo IG @steve.deangelo

instagram @steve.deandelo

Steve DeAngelo to przedsiębiorca konopny, aktywista, autor i niesamowity człowiek. Jest współzałożycielem kilku kultowych firm i organizacji związanych z konopiami: Harborside, jednej z pierwszych sześciu aptek licencjonowanych w USA; Steep Hill Laboratory, pierwszego dedykowanego laboratorium konopi; Arc View Group, pierwszej firmy inwestycyjnej zajmującej się konopiami oraz National Cannabis Industry Association, pierwszego stowarzyszenia branżowego. Obecnie pełni funkcję założyciela Last Prisoner Project.

Sprawdźcie także koniecznie Instagram Weedweek420, gdzie znajdziecie najnowsze informacje i edukację z zielonego świata!

Justyna Walentynowicz

Autor: Justyna Walentynowicz

Redaktorka portalu WEEDWEEK.PL

Udostępnij ten artykuł:

WEEKLY NEWSLETTER

Dziękujemy za zapis do newslettera.
Błąd. Spróbuj ponownie.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AKTUALNOŚCI Badanie studium przypadku: Olej konopny dla psa na toczeń Czy wiesz, że olej konopny dla psa może mieć zbawienny wpływ na jego zdrowie? Sprawdź, jak konopie działają w terapii zwierząt domowych. Justyna Walentynowicz28 lutego 2024
AKTUALNOŚCI WeedWeek DAYS: Największy polski festiwal konopny WeedWeek DAYS to największy festiwal konopny w Polsce, który odbędzie się już w maju! Przeczytaj więcej. admin28 lutego 2024
AKTUALNOŚCI Grecja: Pacjenci nareszcie mają dostęp do medycznej marihuany Medyczna marihuana w Grecji - po 7 latach oczekiwania konopie indyjskie na receptę są dostępne dla pacjentów w słonecznym państwie 🌞 Justyna Walentynowicz27 lutego 2024
AKTUALNOŚCI Jazda autem po marihuanie: Badanie pacjentów medycznej Jazda autem po marihuanie? Naukowcy z Australii sprawdzili zdolność prowadzenia samochodu u pacjentów będących pod wpływem marihuany Justyna Walentynowicz27 lutego 2024
AKTUALNOŚCI Snoop Dogg palił marihuanę przy swoich wnuczkach. Internauci go skrytykowali Snoop Dogg opublikował kilka dni temu nagranie na swoim Instagramie, gdzie pali blanta przy swoich wnuczkach. Przeczytaj więcej Justyna Walentynowicz26 lutego 2024
AKTUALNOŚCI Polski wiceminister rolnictwa popiera legalizację marihuany? Znamy odpowiedź Wiceminister rolnictwa, Michał Kołodziejczak został zapytany w programie Żurnalista o marihuanę. Przeczytaj więcej na ten temat Justyna Walentynowicz26 lutego 2024
AKTUALNOŚCI Oficjalnie: Niemcy zalegalizowały marihuanę! Doszło do historycznej chwili! Niemcy zalegalizowały marihuanę! Tamtejszy parlament przegłosował rewolucyjną ustawę. Mikołaj Rusin23 lutego 2024
AKTUALNOŚCI Jamajka wysyła marihuanę do USA. To pierwszy legalny eksport Konopie i marihuana na Jamajce - pierwszy legalny eksport cannabis z Jamajki do USA. Przeczytaj więcej na ten temat Justyna Walentynowicz23 lutego 2024