![CZY ERO MA DOBRE ZIOŁO ?! Przyłapaliśmy go NA ROBOCIE [WIDEO]](/static/ad1b4fd470aed56d17e9c2872e2d10a1/25257/CEB108C1-6B2B-4751-9260-0DCA1C90309C.jpg)
Zastanawiacie się czy stężenie 1% THC w konopiach włóknistych robi różnicę? Jeżeli tak to idealnie trafiliście! Postanowiliśmy to sprawdzić na targach Konopex w czeskiej Ostrawie.
Na początku tego roku władze Czech zdecydowały się podwyższyć limit THC w konopiach włóknistych. Była to dość przełomowa sprawa, ale czy faktycznie stężenie 1% robi tak dużą różnicę?
Postanowiliśmy to sprawdzić. W związku z tym Mops wybrał się na targi Konopex w Ostrawie. Jest to zaledwie 80km od Zabrza więc była to idealna okazja, by zapytać się czeskich przedsiębiorców o tą zmianę przepisów.
Z naszego punktu widzenia możemy od razu stwierdzić, że wprowadzenie 1% THC w konopiach włóknistych odciążyłoby rolników i przedsiębiorców od wielu obaw. Jednoprocentowy susz nie ma praktycznie żadnego działania psychoaktywnego a pozwala uprawiać kwiaty, które wyglądem i zapachem nie odbiegają od strainów zza oceanu.
Co na temat tej sytuacji mają do powiedzenia mieszkańcy Czech? Jak oni interpretują własne prawo? Tego dowiecie się z naszego najnowszego materiału!